بدون هیچ غرض و مرض سیاسی کسانی که این مطلب رو می خونند رو دعوت به دیدن چهار مستند: من تکنوکرات هستم، آقای نخست وزیر، فروشنده و پرزیدنت آکتور سینما می کنم. خواهش می کنم ببینید و بیش تر خواهش می کنم بیاید در موردش بحث و تبادل نظر کنیم. قطعا من با تمام محتوای این مستندها موافق نیستم. قرار نیست شما هم با این مستند ها صد در صد موافق باشید، اما واقعا دیدنش خالی از لطف نیست. در مورد جذابیتش هم بهتون قول می دم از اغلب فیلم های سینمای داستانی جذاب ترن. ببینید با اینکه حتی ممکنه مخالف دیدگاهتون باشه، عرض کردم که من هم با صد در صد محتوای این آثار موافق نیستم ولی دیدم و لذت بردم و حتی با این که در مورد مباحث مطرح شده در این مستندها تحقیق کرده بودم ولی چیزهای زیادی یاد گرفتم و بهم اضافه شد. خوبی سینمای مستند همینه که گاهی اوقات به اندازه ی چند تا کتاب به اطلاعات آدم اضافه می کنه.

و یه پیشنهاد دوستانه: همیشه حتی در خوندن اخبار سعی کنید تمام رسانه ها رو دنبال کنید. هیچ رسانه ی مستقلی در دنیا وجود نداره و هیچ رسانه ای هم نیست که اخبار رو کامل منتشر کنه. من خبرها رو هم از سایت های اصولگرا و هم اصلاح طلب دنبال می کنم. این طوری بهتر می تونید به حقیقت برسید. شاید کمی وقتتون رو بگیره ولی در عوض قضاوت عادلانه تری رو خواهید داشت.

پی نوشت: تمام این مستندها رو می تونید با بهترین کیفیت از سایت سینما مارکت خریداری و تماشا کنید. خرید کل این آثار شاید ده هزار تومن بشه که واقعا مبلغی نیست.